منو دسترسی

نمک حمام لوندر (SPA SALT) SPA SALT VIOLET LAVENDER

توضیحات:

نمک دریا با افزایش گردش خون در بدن باعث دفع سموم از بدن میشود . انرژی منفی و استرس را از بین میبرد . میکروب های سطح پوست که تولید بوی نامطبوع میشود را پاکسازی میکند. کمک به تمیز شدن منافذ پوست درمان آکنه و بهبود جای زخم و جوش میکند.با افزایش گردش خون سبب رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم ها می شود.

60,000 تومان
لوازم اسپا

مواد تشکیل دهنده: نمک دریا، روغن لوندر، گل لوندر

خواص:

نمک دریا با افزایش گردش خون در بدن باعث دفع سموم از بدن میشود . انرژی منفی و استرس را از بین میبرد . میکروب های سطح پوست که تولید بوی نامطبوع میشود را پاکسازی میکند. کمک به تمیز شدن منافذ پوست  درمان آکنه و بهبود جای زخم و جوش میکند.با افزایش گردش خون سبب رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم ها می شود.

 

روغن لوندر با عطر دل انگیزش باعث از بین رفتن استرس و آرامش سیستم عصبی و در نتیجه خواب راحت تر میشود . به دلیل خاصیت آنتی باکتریال قوی که دارد پوست را عمیقا پاکسازی و به درمان آکنه کمک میکند .به مرور  لک و جای جوش را کمرنگ و از بین میبرد . سوختگی پوست را بهبود میبخشد. کاهنده ی دردهای عضلانی می باشد.پوست را مرطوب و باعث لطافت آن میشود.

 

این محصول برای پوست های چرب توصیه میشود.

نحوه ی استفاده :

مقدار یک پیمانه از نمک اسپا را داخل وان حمام ریخته و بعد از حل شدن نمک در آب به مدت ۲۰ دقیقه داخل وان بمانید . برای نتیجه ی بهتر، بهتر است آب وان گرم باشد .

پیشنهاد میشود برای جذب بیشتر روغن های غنی که داخل این محصول هست پس از استحمام ، روغن به طور کامل آبکشی نشود .

 

برای اسپا ی پا مقدار نیمی از یک پیمانه نمک اسپا را به ظرف آب گرم اضافه کنید و پس از حل شدن نمک در آب پا را داخل ظرف گذاشته . به جهت سمزدایی و رفع انرژی منفی های بیشتر بهتر است هفته ای یک تا دوبار تکرار شود.

 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید