منو دسترسی

نمک حمام بهاری (SPA SALT) RED SPA SALT نمک اسپا

توضیحات:

نمک دریا با افزایش گردش خون در بدن باعث دفع سموم از بدن میشود . انرژی منفی و استرس را از بین میبرد . میکروب های سطح پوست که تولید بوی نامطبوع میکند را پاکسازی میکند. کمک به تمیز شدن منافذ پوست درمان آکنه و بهبود جای زخم و جوش میکند.با افزایش گردش خون سبب رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم ها می شود.

60,000 تومان
لوازم اسپا

مواد تشکیل دهنده :نمک دریا، روغن نارگیل، روغن کنجد، اسنشال بنفشه، گل رز، گلرنگ، گل گاوزبان

خواص:

نمک دریا با افزایش گردش خون در بدن باعث دفع سموم از بدن میشود . انرژی منفی و استرس را از بین میبرد . میکروب های سطح پوست که تولید بوی نامطبوع میکند را پاکسازی میکند. کمک به تمیز شدن منافذ پوست  درمان آکنه و بهبود جای زخم و جوش میکند.با افزایش گردش خون سبب رفع گرفتگی های عضلانی و اسپاسم ها می شود.

روغن نارگیل پوست را به صورت ملایم لایه برداری میکند . باعث درمان پوست خشک و یک مرطوب کننده عالی برای پوست بدن و صورت است.

روغن کنجد دارای خاصیت ضد التهابی بوده و باعث لطافت پوست می شود.

اسنشال بنفشه به درمان اگزما و آکنه کمک میکند .باکتری های موجود بر سطح پوست را از بین میبرد.دردهای عضلانی مانند روماتیسم وآرتروز را کاهش میدهد.به کاهش سردرد و میگرن و استرس کمک می کند.به تسکین سیستم تنفسی والتهاب سینوس ها کمک میکند.

غنچه های گل رز علاوه بر عطر دل انگیز باعث کاهش حساسیت های پوستی میشوند.

گل رنگ در ترکیب با آب گرم منافذ پوستی را میبندد و به درمان آکنه و زخم کمک میکند . کمک به بازسازی سلول ها میکند و برای سلامت بانوان مفید است.

 گل گاوزبان برطرف کننده خارش های پوستی و التیام دهنده پوست خشک است.

این محصول برای پوست های خشک توصیه می شود.

نحوه ی استفاده :

مقدار یک پیمانه از نمک اسپا را داخل وان حمام ریخته و بعد از حل شدن نمک در آب به مدت ۲۰ دقیقه داخل وان بمانید . برای نتیجه ی بهتر، بهتر است آب وان گرم باشد .

پیشنهاد میشود برای جذب بیشتر روغن های غنی که داخل این محصول هست پس از استحمام ، روغن به طور کامل آبکشی نشود .

 

برای اسپا ی پا مقدار نیمی از یک پیمانه نمک اسپا را به ظرف آب گرم اضافه کنید و پس از حل شدن نمک در آب پا را داخل ظرف گذاشته . به جهت سمزدایی و رفع انرژی منفی های بیشتر بهتر است هفته ای یک تا دوبار تکرار شود.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%

سبد خرید