منو دسترسی

عکسبرداری هاله انرژی

1399/01/25 در ساعت 16:30:00

آیا از وضعیت چاکرا های خود با خبر هستید؟ 📷📷ایونت عکاسی از چاکرا📷📷 ۴ و ۵ اسفند ماه ایونت عکاسی از چاکرا سپس تفسیر عکس توسط استاد ابراهیمی برای شما انجام می‌شود و در نهایت گزارش کامل شما بر روی سی دی و به صورت فایل پی ...

عکسبرداری هاله انرژی

یکی از خدمات علمی و بسیار جذابی که کانال همسو ارائه می کند، عکسبرداری از هاله انرژی شما است.
 تجربه ای جدید و جالب از کالبد انرژی­ که از رنگ­های مرتعش و درخشان ساخته شده است. 
این تجربه درک شما را نسبت به خودتان افزایش داده و درهای جدیدی از آگاهی را برای­تان باز میکند. 

رنگ ­های هاله شما بیانگر کیفیات انرژی شما در این دوره از زندگی است که از طریق تابش آن­ها بر دنیای پیرامون، به دیگران معرفی می­ شوید.

این دستگاه یک سیستم دوگانه سخت افزاری و نرم ­افزاری جهت تصویر سازی هاله است که بر اساس اصول و مطالعات بیوفیدبک، روانشناسی رنگ­ها، حوزه انرژی، دانش ذهن- بدن، و بررسی مریدین ­های کف دست بنا شده است. 
این سیستم به تجزیه و تحلیل در زمینه­ های ذهن – بدن، زندگی اجتماعی، روابط و صمیمیت، شغل، امور مالی، خوشبختی، رشد و تکامل و کیفیت کلی ارتباط با شریک زندگی می­پردازد.

عکسبرداری هاله انرژی دستگاه و نرم افزاری که در این موسسه استفاده می­شود تولید مشترک آمریکا و آلمان (2016) است. همچنین تنها نرم افزاری در دنیا است که کاملترین گزارش را همان لحظه به زبان فارسی به شما ارائه می­کند. 
برای عکسبرداری کافی است تا دستتان را بر سنسورهای دریافت کننده ارتعاشات نهاده و منتظر گزارش فارسی برنامه باشید.

🌿💐🌿
گزارش کامل این برنامه نه تنها شامل تفسیرهای شخصی شما می­شود بلکه اطلاعات عمومی بسیار مناسبی نیز در زمینه هاله خوانی و آشنایی با چاکراها دارد. 
اگر فردی هیچ اطلاعی از میدان انرژی و چاکراها نداشته و آموزشی هم ندیده باشد، می­تواند با خواندن گزارش خود، به خوبی با این دانش آشنا شود.

🍃🌷🍃🌷🍃
گزارش فارسی حدود 40 صفحه است که در لحظه عکسبرداری به شما ارائه خواهد شد شامل:

1- عکس چهره شما به همراه رنگ های اطراف سر.

2- عکس هاله کل بدن.

3- تعیین رنگ سراسری هاله: هر رنگ بیان­گر یک دسته خصوصیات ذهنی و استعدادهای فردی است که می ­تواند در روابط و فعالیت­ های ما نقشی ایفا کند. 

4- تعیین رنگ پنج مرکز دور سر: هر ناحیه به بخشی از تجارب شما ارتباط داشته و بنابر رنگ حاکم بر آن­جا دارای کارکردی مشخص است.

5- میزان یکپارچگی کل هاله: نشان­ دهنده ثبات شخصی و یکدست بودن هاله است.

6- چرخه رنگی و انرژی مردانه و زنانه: هرچه این عقربه­ ها نزدیک­تر باشند، احساس درون و واکنش به بیرون یکدست­ تر است.

7- اطلاعات عمومی برای هاله خوانی: شناخت ویژگی رنگ­ های مختلف برای علاقه­ مندان. همچنین تفسیر رنگ­ های ارتباط برای شناخت شریک زندگی­ تان.

8- تعیین سیاره هم ارتعاش با شما: برای دانش آموختگان در این رشته.

9- تفسیر کامل از وضعیت چاکراهای شما: 

برای هر چاکرا حدود 2 صفحه توضیح عمومی و نمودارهای همان چاکرای شما ارائه شده است. نتایج زیاده کاری، کم کاری و تعادل هر چاکرا همچنین راه­ کارهای ساده ­ای در به تعادل رساندن آن­ها نیز پیشنهاد شده است.

برای تشخیص سلامت هر چاکرا سه عامل مهم در نظر گرفته می­شود. اول، شکل چاکرا که هر چه گرد باشد بهتر است. دوم، مقدار فعالیت چاکرا که بهتر است متوسط و میانگین باشد. سوم ، رنگ چاکرا که بهتر است هر چاکرا رنگ اصلی تعریف شده خود را داشته باشد.

10 - تشخیص سطح انرژی 12 مریدین اصلی: هر مریدین با یک عضو بدن در ارتباط است. زیادی انرژی موجب تنش و کمبود انرژی موجب ضعف آن مریدین و حتی عضو بدن خواهد شد.
 
11- میزان انرژی عناصر پنج گانه در هاله شما: برای دانش آموختگان و درمان ­گران روش سنتی چین مفید است. در گزارش، چرخه سلامت عناصر مشخص شده و عنصر ناهماهنگ تعیین می گردد.

12- نمودار چهار سطح: نشان دهنده این است که شما بیشتر با کدام سطح از ارتعاش ­های خود (بدن، احساسات، ذهن و روح) ارتباط دارید.

13- نمودار میزان وانهادگی: مربوط به وانهاده بودن شما هنگام عکسبرداری است که بر اساس اندازه ­گیری درجه حرارت نقاط مختلف دست معین می­ شود.

گزارش کامل شما بر روی سی دی و به صورت فایل پی دی اف حدودا 40 صفحه ای ارائه می شود. این فایل به راحتی بر روی هر کامپیوتری قابل خواندن و چاپ کردن بر روی کاغذ است.

برای تعیین وقت عکسبرداری:

02633420323
02633420324

 


 

نظر جدید
0%

سبد خرید