منو دسترسی
اتاق ها

عنوان ماژول

توضیحات ماژول در این قسمت قرار میگیرد

معرفی اتاقها

اتاق vip بانوان اتاق vip بانوان
اتاق vip بانوان

اتاق vip بزرگترین اتاق یک نفره در بخش بانوان مجموعه می باشد 

که دارای سرویس مستر و کابین دوش است. بخشی از این اتاق حوضچه اسپا قرار دارد که مخصوص ارائه اسپا و پکیج های vip است. 

تمامی ماساژ ها به جز ماساژ های بدون روغن( تای سنتی، یو می هو) در این اتاق میتواند اجرا شود.

 این اتاق بسیار زیبا یا معماری جذاب برای هدیه دادن و برخورداری از یک حس عالی هنگام اسپا حتما پیشنهاد می شود.

اتاق نمک بانوان اتاق نمک بانوان
اتاق نمک بانوان

یونانیان باستان نخستین کسانی بودند که به آثار مثبت و شگرف معادن نمک و غارهای نمکی بر سلامت بدن پی بردند. 

آنها دریافتند که حضور در این مکان ها باعث بهبود بیماریها به ویژه بیماریهای تنفسی می شود. بر همین اساس امروزه برای بهره بردن از خواص مثبت نمک، اتاقهای نمک را ابداع کردند. 

با ایجاد فضای خاص در داخل اتاق نمک ، هوای اتاق سرشار از ذرات ریز نمک با یون های منفی و همچنین مواد معدنی شامل پتاسیم، کلسیم و منیزیم شده است. 

این مواد با تنفس به طور طبیعی جذب بدن می شوند و آثار مثبت خود را به جا می‌گذارند.

 فواید اتاق نمک اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی وجلوگیری از ابتلای افراد به عفونت های تنفسی ویروسی نظیر سرما خوردگی

 وآنفولانزا افزایش انرژی جسمی و روانی ، بالا بردن سطح هوشیاری و کاهش بی حالی و خستگی جسمی سم زدایی از بدن کاهش التهابات بدن و تسهیل بهبود بیماری ها

 از بین بردن میکرو ارگانیسم های مضر داخل و خارج از بدن از طریق آزاد کردن یونهای منفی بهبود سر درد کاهش استرس 

و رفع بیخوابی ناشی از استرس كاهش گرفتگي سينوسها و كاهش مشكلات تنفسي ايجاد تمركز حواس و تقويت سيستم ايمني بدن

 بالا بردن سطح هوشياري و كمك به تنظيم فشار خون تثبيت قواي بدني و بر طرف كردن احساس خستگي ناشي از آلودگي هوا رفع نياز بدن به نمك و از بين بردن تمايل به خوردن آن

اتاق کلاسیک بانوان اتاق کلاسیک بانوان
اتاق کلاسیک بانوان

اتاق کلاسیک بزرگترین اتاق در قسمت بانوان است که دارای دو تخت در کنار هم می باشد. این دو تخت به وسیله تنه های درخت و پرده از هم جدا شده اند که برای شما این امکان را به وجود آورده تا بتوانید دو دوست در کنار هم لذت یک ماساژ حرفه ای همزمان را ببرید. اتاق دارای کابین دوش مجزا است و سرویس بهداشتی خارج اتاق قرار دارد. به درخواست مشتری میتوان پرده بین دو تخت را زمانی که مادر و فرزند تشریف میاورید کنار بزنیم. تا فرزند شما از حس اطمینان و لذت بیشتری برخوردار گردد.

اتاق VIP آقایان اتاق VIP آقایان
اتاق VIP آقایان

این اتاق بزرگترین اتاق بخش بانوان مجموعه می باشد که دارای سرویس مستر و کابین دوش است. بخشی از این اتاق حوضچه اسپا قرار دارد که مخصوص ارائه اسپا و پکیج های vip است. تمامی ماساژ ها به جز ماساژ های بدون روغن( تای سنتی، یو می هو) در این اتاق میتواند اجرا شود.

اتاق نمک اقایان اتاق نمک اقایان
اتاق نمک اقایان

یونانیان باستان نخستین کسانی بودند که به آثار مثبت و شگرف معادن نمک و غارهای نمکی بر سلامت بدن پی بردند. آنها دریافتند که حضور در این مکان ها باعث بهبود بیماریها به ویژه بیماریهای تنفسی می شود. بر همین اساس امروزه برای بهره بردن از خواص مثبت نمک، اتاقهای نمک را ابداع کردند. با ایجاد فضای خاص در داخل اتاق نمک ، هوای اتاق سرشار از ذرات ریز نمک با یون های منفی و همچنین مواد معدنی شامل پتاسیم، کلسیم و منیزیم شده است. این مواد با تنفس به طور طبیعی جذب بدن می شوند و آثار مثبت خود را به جا می‌گذارند. فواید اتاق نمک اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی وجلوگیری از ابتلای افراد به عفونت های تنفسی ویروسی نظیر سرما خوردگی وآنفولانزا افزایش انرژی جسمی و روانی ، بالا بردن سطح هوشیاری و کاهش بی حالی و خستگی جسمی سم زدایی از بدن کاهش التهابات بدن و تسهیل بهبود بیماری ها از بین بردن میکرو ارگانیسم های مضر داخل و خارج از بدن از طریق آزاد کردن یونهای منفی بهبود سر درد کاهش استرس و رفع بیخوابی ناشی از استرس كاهش گرفتگي سينوسها و كاهش مشكلات تنفسي ايجاد تمركز حواس و تقويت سيستم ايمني بدن بالا بردن سطح هوشياري و كمك به تنظيم فشار خون تثبيت قواي بدني و بر طرف كردن احساس خستگي ناشي از آلودگي هوا رفع نياز بدن به نمك و از بين بردن تمايل به خوردن آن

اتاق کلاسیک آقایان اتاق کلاسیک آقایان
اتاق کلاسیک آقایان

اتاق کلاسیک آقایان دارای یک تخت به صورت پرایوت (خصوص) است سرویس بهداشتی و کابین دوش خارج اتاق قرار دارد این اتاق یک نفره برای رسیدن به آرامش و حس رهایی از تنش های روز مره به شما پیشنهاد میشود.

افزودن ماژول جدید
0%

سبد خرید